Skład Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Warszawie


Skład
Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Warszawie


Prezes  i Wiceprezes

Prezesem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Warszawie jest,
powołany z dniem 7 sierpnia 2017 r.,
R. Pr. Tomasz Podlejski,
a Wiceprezesem, powołany z dniem 1 lipca 2011 r. -
R. Pr. Piotr Wawszczak

Członkowie etatowi
Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Warszawie:


  1. Wojciech Balas
  2. Karol Boński
  3. Aneta Dalecka
  4. Agnieszka Dubas
  5. Ewa Gałuszyńska
  6. Barbara Głuszczak-Płóciennik
  7. Ewa Górecka-Miszczak
  8. Maria Górzyńska
  9. Małgorzata Grochocka
  10. Włodzimierz Grzelczak
  11. Paula Januszewska-Klimczak
  12. Michał Jasiński
  13. Joanna Jaworska
  14. Michał Jesień
  15. Renata Jęsiak 
  16. Katarzyna Juzwa 
  17. Katarzyna Kalata
  18. Gabriela Kamińska-Smuniewska
  19. Rafał Karczmarczuk
  20. Maria Kołacz-Kozłowska
  21. Agnieszka Kulik
  22. Monika Laudańska
  23. Paweł Laudański
  24. Dominika Leszczyńska-Malinowska
  25. Marcin Makowski
  26. Aleksandra Marzec-Mackiewicz
  27. Marcin Medyński
  28. Monika Myślak-Kordjak
  29. Katarzyna Naczas
  30. Magdalena Nowak
  31. Przemysław Nowak
  32. Sylwia Parys
  33. Paweł Płóciennik
  34. Blandyna Pollak
  35. Anna Rotuska-Kościuszko
  36. Anna Sabak
  37. Krystyna Sawicka
  38. Katarzyna Słowińska-Szary
  39. Małgorzata Sosnkowska
  40. Justyna Stępień - Piwowar
  41. Beata Szubielska
  42. Piotr Tarała-Kowalczyk
  43. Agata Wojtalewska
  44. Aneta Wołowik
  45. Bożena Zembska-Sawicka
  46. Kajetan Ziółek
  47. Anna Żmijewska


Członkowie pozaetatowi
Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Warszawie:


        1. Marcin Badowski
        2. Małgorzata Binkiewicz
        3. Jacek Brudnicki
        4. Grzegorz Dudar
        5. Szymon Fruba
        6. Monika Fruba-Regulska
        7. Szymon Jackowski 
        8. Joanna Jurek-Sieńska
        9. Agnieszka Kaczor
        10. Dorota Klimberzin
        11. Grzegorz Kłosiński
        12. Marcin Kozik
        13. Sylwia Krasowicz
        14. Luiza Łazarow
        15. Ewa Michalska-Puścian
        16. Paweł Michalski
        17. Tomasz Ozimek
        18. Sebastian Piotrowski
        19. Mieczysława Plewińska
        20. Barbara Podlejska
        21. Daria Predko
        22. Beata Salaburska
        23. Konrad Sanecki
        24. Magdalena Słysz-Wasiura
        25. Anna Wiśniewska
        26. Renata Witt
        27. Maciej Wojciechowski
        28. Aneta Wrona-Kłoczko
        29. Piotr Wróbel
        30. Barbara Zając


Wytworzył: Maria Górzyńska (7 maja 2009)
Opublikował: Maria Górzyńska (25 czerwca 2009, 10:06:50)

Ostatnia zmiana: Maria Górzyńska (2 lutego 2018, 15:29:48)
Zmieniono: Aktualizacja na 2.02.18. Z dniem 1.02.18 zakończyli kadencję: Wioleta Bajda, Łukasz Czwojda, Przemysław Gaj-Stępień, Wojciech Groszyk, Tomasz Iwańczuk, Kinga Januszewska, Michał Kamiński, Anna Komorowska, Grzegorz Łaszczych, Krzysztof Michalak, Anna Migut, Grzegorz Sobolak, Bogusław Sobolewski, Katarzyna Szpanowska, Magdalena Wachoń-Radywonik, Damian Wiśniewski i Dorota Zmijewska

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 49741

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij