W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Samorządowe Kolegium

Odwoławcze w Warszawie


ul. Obozowa 57
01-161 Warszawa


tel.: (22) 620 22 42,  622 49 61 do 64
fax: (22) 625 21 66

NIP: 526-16-56-044

Kontakt

Samorządowe Kolegium

Odwoławcze w Warszawie


ul. Obozowa 57
01-161 Warszawa


tel.: (22) 620 22 42,  622 49 61 do 64
fax: (22) 625 21 66

NIP: 526-16-56-044

Lista osób Zakwalifikowanych do I etapu konkursu

Wersja strony w formacie XML

Lista osób zakwalifikowanych do I etapu konkursu na członków w Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Warszawie

1.     Badowski Marcin
2.     Binkiewicz Małgorzata
3.     Brudnicki Jacek
4.     Chmiel Ewa
5.     Dobkowska Iwona
6.     Duchna Monika
7.     Fruba Szymon
8.     Fruba-Regulska Monika
9.     Gryglaszewski Maciej
10.   Jackowski Szymon
11.   Januszewski Radosław
12.   Jurek-Sieńska Joanna
13.   Karczmarczuk Rafał
14.   Klimberzin Dorota
15.   Kłosiński Grzegorz
16.   Korczyńska Ilona
17.   Kozik Marcin
18.   Krasowicz Sylwia
19.   Kulik Kamil
20.   Mardaus Krzysztof
21.   Michalska-Puścian Ewa
22.   Michalski Paweł
23.   Mołdawski Grzegorz
24.   Nankiewicz Agata
25.   Ostaszewski Krzysztof
26.   Piłat Monika
27.   Piotrowski Sebastian
28.   Plewińska Mieczysława
29.   Salaburska Beata
30.   Sanecki Konrad
31.   Szulc Piotr
32.   Ulanowski Radosław
33.   Wiśniewska Anna
34.   Witt Renata
35.   Wojciechowski Maciej
36.   Wrona-Kłoczko Aneta
37.   Wróbel Piotr
38.   Zając Barbara
39.   Żukowska Irena

Załącznik: Lista osób zakwalifikowanych do I etapu konkursu


Lista osób odrzuconych z powodu braków w złożonej ofercie lub innych kwestii formalnych
Konkurs na członków w Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Warszawie

1.     Boba Marlena
2.     Brudziak Agata
3.     Kisłowski Kamil
4.     Maciaszek Piotr
5.     Trojanowska-Rzymkiewicz Monika
6.     Wąsowicz Michał
7.     Żaba Maciej

Osoby, które podlegają odrzuceniu z powodu złożenia oferty po upływie terminu do składania ofert

1.     Ewa Trzaska
2.     Małgorzata Żelazkiewicz

Osoby, które nie zakwalifikowały się do I etapu konkursu proszone są o osobisty odbiór dokumentów w terminie jednego miesiąca, codziennie w godzinach 8.30 – 16.30 w siedzibie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Warszawie, ul. Obozowa 57 po uprzednim kontakcie telefonicznym w tej sprawie pod nr tel. 22 622 49 61-64 wew. 131 lub 728 92 35 14.

Lista osób odrzuconych z powodu braków w złożonej ofercie lub innych kwestii formalnych

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane